Listopad 2013

Můj sen

20. listopadu 2013 v 20:48 | Amy • NÁZEV: Můj sen
 • AUTOR: Amy
 • MOTIV: Sen,zadání ze školy na Čj
 • DATUM NAPSÁNÍ: Několik dní pře 9.10.2013
 • VĚNOVÁNÍ: Žádné,úkol do školy


Onoho dne jsem šla spát stejně jako vždy.Když jsem se vzbudila,hned mi bylo jasné,že je něco jinak.Mám pomněnkově modrý pokoj,ale teď byl růžový s hromadou cukrlátek,lízátek a jiných sladkostí.Odhrnula jsem peřinu a přešla k oknu.Bylo z něj vidět na na růžové náměstí s kašnou uprostřed.Místo vody z kašny tryskaly bonbony.
Vydala jsem se ke kašně,tak jak jsem byla-v pyžamu.Když jsem stanula před domem,údivem se mi otevřela ústa.Přece jen,každý den se vám nestane,že se ocitnete ve městě ze sladkostí.Domy byly z bonbonů,chodníky ze želé...Vše bylo ze sladkostí!Jenže všude bylo pusto,nikde ani živáčka.Zamračila jsem se.To jsem jediná ve městě?To všichni spí?Zkusmo jsem zavolala; "Haló,je tu někdo?!"
Nikdo se neozval.Vydala jsem se po jedné z ulic dál od domu,v domnění,že bych mohla najít nějaké lidi.
Domy byly navlas stejné.Všechno z cukroví a sladkostí.Zkusmo jsem odloupla karamelu.Chutnala jako pravá.Najednou se přede mnou objevily dřevěné dveře.Uniklo mi tiché "Páni!" když se dveře samy od sebe otevřely a z nich vyběhl malý pudl.S úsměvem jsem ho vyzvedla do náruče.Nebránil se.Pudl se však náhle vymanil z objetí a vyrazil k nám domů.Rozběhla jsem se za ním.Pudl čekal před domovními dveřmi.
Dodnes nevím,kolik z mého snu bylo pravdou,ale když jsem se vzbudila,pudl spal v mém pokoji na koberci.Nechali jsem si ho a pojmenovali Artur.

Rozcestník: VÝSTAVNÍ SÍŇ

9. listopadu 2013 v 19:37 | Amy

VÝSTAVNÍ SÍŇ

ČLÁNEK SE BUDE DOPLŇOVAT PODLE ÚSPĚCHŮ
Moje úspěchy:
 1. Můj první článek.Byl to vlastně takový ten článek ve smyslu "Ahoj,..." nemyslím si,že je to můj nějaký velký úspěch ale právo být v tomto seznamu nesmažu.Odkaz v obrázku
 2. Facebooková stránka.Potěší mě každý "Lajk" a sním i další fanoušek.Odkaz v obrázku.
 3. Moje první soutěž na blogu.Přihlásil se jen jeden člověk (Tess),ale účast byla :D Kdyby jste se chtěli podívat na články tak zase v obrázcích.(Nepokládejte se panice!Jsou to jen dva články :D i já se tomu divím,že jsem to nějak zarytě neokomentovala) Vyhodnocení
 4. Nová adminka(Nyní už minulá.).Jsem ráda,že jsem Mie mohla pomoct zjistit jaké je to spravovat blog,pstát články a hlavně umět si najít čas.Mrzí mě ale,že Mia neměla tolik času na blog.Kdyby měla možná svůj blog bylo by to jiné.Čas už se vrátit nedá a hloubat nad nějakým co kdyby... nemá cenu.Článek ve kterém jsem vítala Miu máte v obrázku.Mia mi pak přes chat psala,ža mi děkuje.Už jsem jí odpovídala dávno ale i tak.... Nemáš zač Mio Folprechtová.
 5. Další adminka(Znovu minulá.).Emily jsem umožnila to samé jako Mie Folprechtové.
 6. -zatím-nenalezen-žádný-úspěch-do-tohoto-článku

Rozcestník: SPISY

8. listopadu 2013 v 19:31 | Amy

SPISY

UPOZORNĚNÍ: Povídky ze světa Harryho Pottera jsou určeny ke čtení a krácením dlouých chvil a nebyly a nejsou psány za účelem vydělání peněz.Zápletka a mnou sepsaný děj avšak patří mě a já vás žádám aby zde nikdo NEKOPÍROVAL a když už tak se zdrojem a mým věděním.
Povídky psané mnou jsou plně moje!Nekopírujte je tedy a když tak se zdrojem a mým věděním.
BÁSNIČKY:

POVÍDKY NA JEDEN DÍL:
Vzpomínky Double drabble

POVÍDKY NA VÍCE DÍLŮ:
Šťastné sebevražedkyně reality 1-2-3-4-5-6 DOKONČENO
Zdá se mi to? část 1-část 2 ROZEPSANÁ DRUHÁ ČÁST
Vlkodlačí dcera Severuse Snapea ROZEPSÁNO kapitoly:

Duše pisálků ROZEPSÁNO kapitoly: